Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D6L250S43W-131
ATS-HP-D6L250S43W-131
ATS-HP-D6L250S43W-131 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-D6L250S43W-131-1385057.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 250mm, 6mm dia.
auf Bestellung 65 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D6L250S43W-131 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE ROUND 6 OD 250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.236" (6.00mm) OD, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 53.8W @ 250mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D6L250S43W-131 ATS-HP-D6L250S43W-131 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D6L250S43W-131 Description: HEAT PIPE ROUND 6 OD 250MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.236" (6.00mm) OD
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 53.8W @ 250mm