Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D6L350S30W-133
ATS-HP-D6L350S30W-133
ATS-HP-D6L350S30W-133 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D6L350S30W-133
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 31W 6X350MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.236" (6.00mm) OD
Length: 13.780" (350.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 38.4W @ 350mm
auf Bestellung 36 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D6L350S30W-133 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 31W 6X350MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.236" (6.00mm) OD, Length: 13.780" (350.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 38.4W @ 350mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-D6L350S30W-133
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D6L350S30W-133 ATS-HP-D6L350S30W-133 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D6L350S30W-133-1384938.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 350mm, 6mm dia.