Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D7L100S129W-136
ATS-HP-D7L100S129W-136
ATS-HP-D7L100S129W-136 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-D7L100S129W-136-1385269.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 100mm, 7mm dia.
auf Bestellung 48 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D7L100S129W-136 Advanced Thermal Solutions
Description: ROUND HEATPIPE 130W 7X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.276" (7.00mm) OD, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 162.2W @ 100mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D7L100S129W-136 ATS-HP-D7L100S129W-136 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D7L100S129W-136 Description: ROUND HEATPIPE 130W 7X100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.276" (7.00mm) OD
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 162.2W @ 100mm