Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D7L250S51W-139
ATS-HP-D7L250S51W-139
ATS-HP-D7L250S51W-139 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D7L250S51W-139
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 52W 7X250MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.276" (7.00mm) OD
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 64.9W @ 250mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D7L250S51W-139 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 52W 7X250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.276" (7.00mm) OD, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 64.9W @ 250mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-D7L250S51W-139
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D7L250S51W-139 ATS-HP-D7L250S51W-139 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_hp_d7l250s51w_139.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, Sintered, Distill H2O, 250x7mm Dia.