Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D7L70S185W-135
ATS-HP-D7L70S185W-135
ATS-HP-D7L70S185W-135 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D7L70S185W-135
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 185W 7X70MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.276" (7.00mm) OD
Length: 2.756" (70.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 231.7W @ 70mm
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D7L70S185W-135 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 185W 7X70MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.276" (7.00mm) OD, Length: 2.756" (70.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 231.7W @ 70mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-D7L70S185W-135
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D7L70S185W-135 ATS-HP-D7L70S185W-135 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D7L70S185W-135-1385271.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 70mm, 7mm dia.