Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D8L200S77W-148
ATS-HP-D8L200S77W-148
ATS-HP-D8L200S77W-148 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D8L200S77W-148
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 8 OD 200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.315" (8.00mm) OD
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 97.4W @ 200mm
auf Bestellung 452 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D8L200S77W-148 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 8 OD 200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.315" (8.00mm) OD, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 97.4W @ 200mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D8L200S77W-148 ATS-HP-D8L200S77W-148 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_hp_d8l200s77w_148.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, Sintered, Distill H2O, 200x8mm Dia.