Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D8L300S51W-150
ATS-HP-D8L300S51W-150
ATS-HP-D8L300S51W-150 Advanced Thermal Solutions
ats_hp_d8l300s51w_150.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 300mm, 8mm dia.
auf Bestellung 103 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D8L300S51W-150 Advanced Thermal Solutions
Description: ROUND HEATPIPE 52W 8X300MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.315" (8.00mm) OD, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 64.9W @ 300mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D8L300S51W-150 ATS-HP-D8L300S51W-150 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D8L300S51W-150 Description: ROUND HEATPIPE 52W 8X300MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.315" (8.00mm) OD
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 64.9W @ 300mm