Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D8L400S38W-152
ATS-HP-D8L400S38W-152
ATS-HP-D8L400S38W-152 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-D8L400S38W-152-1385440.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 400mm, 8mm dia.
auf Bestellung 36 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D8L400S38W-152 Advanced Thermal Solutions
Description: ROUND HEATPIPE 39W 8X400MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.315" (8.00mm) OD, Length: 15.748" (400.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 48.7W @ 400mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D8L400S38W-152 ATS-HP-D8L400S38W-152 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D8L400S38W-152 Description: ROUND HEATPIPE 39W 8X400MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.315" (8.00mm) OD
Length: 15.748" (400.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 48.7W @ 400mm