Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D9.5L100S174W-155
ATS-HP-D9.5L100S174W-155
ATS-HP-D9.5L100S174W-155 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D9.5L100S174W-155
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 174W 9.5X100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.374" (9.50mm) OD
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 218.0W @ 100mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D9.5L100S174W-155 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 174W 9.5X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.374" (9.50mm) OD, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 218.0W @ 100mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-D9.5L100S174W-155
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D9.5L100S174W-155 ATS-HP-D9.5L100S174W-155 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D9.5L100S174W-155-1385441.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 100mm, 9.5mm dia.