Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D9.5L150S116W-156
ATS-HP-D9.5L150S116W-156
ATS-HP-D9.5L150S116W-156 Advanced Thermal Solutions
ats_hp_d9.5l150s116w_156.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 150mm, 9.5mm dia.
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D9.5L150S116W-156 Advanced Thermal Solutions
Description: ROUND HEATPIPE 116W 9.5X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.374" (9.50mm) OD, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 145.3W @ 150mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-D9.5L150S116W-156
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D9.5L150S116W-156 ATS-HP-D9.5L150S116W-156 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D9.5L150S116W-156 Description: ROUND HEATPIPE 116W 9.5X150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.374" (9.50mm) OD
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 145.3W @ 150mm