Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D9.5L250S69W-158
ATS-HP-D9.5L250S69W-158
ATS-HP-D9.5L250S69W-158 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D9.5L250S69W-158
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 70W 9.5X250MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.374" (9.50mm) OD
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 87.2W @ 250mm
auf Bestellung 38 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D9.5L250S69W-158 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 70W 9.5X250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.374" (9.50mm) OD, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 87.2W @ 250mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-D9.5L250S69W-158
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D9.5L250S69W-158 ATS-HP-D9.5L250S69W-158 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D9.5L250S69W-158-1385272.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 250mm, 9.5mm dia.