Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D9.5L300S58W-159
ATS-HP-D9.5L300S58W-159
ATS-HP-D9.5L300S58W-159 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D9.5L300S58W-159
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 9.5 OD 300MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.374" (9.50mm) OD
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 72.7W @ 300mm
auf Bestellung 131 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D9.5L300S58W-159 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE ROUND 9.5 OD 300MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.374" (9.50mm) OD, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 72.7W @ 300mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-D9.5L300S58W-159
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D9.5L300S58W-159 ATS-HP-D9.5L300S58W-159 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D9.5L300S58W-159-1385304.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 300mm, 9.5mm dia.