Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-D9.5L450S38W-162
ATS-HP-D9.5L450S38W-162
ATS-HP-D9.5L450S38W-162 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-D9.5L450S38W-162-1384976.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 450mm, 9.5mm dia.
auf Bestellung 100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D9.5L450S38W-162 Advanced Thermal Solutions
Description: ROUND HEATPIPE 39W 9.5X450MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.374" (9.50mm) OD, Length: 17.717" (450.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 48.4W @ 450mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-D9.5L450S38W-162
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D9.5L450S38W-162 ATS-HP-D9.5L450S38W-162 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-D9.5L450S38W-162 Description: ROUND HEATPIPE 39W 9.5X450MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.374" (9.50mm) OD
Length: 17.717" (450.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 48.4W @ 450mm