Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D9.5L500S34W-163
ATS-HP-D9.5L500S34W-163
ATS-HP-D9.5L500S34W-163 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D9.5L500S34W-163
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 35W 9.5X500MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.374" (9.50mm) OD
Length: 19.685" (500.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 43.6W @ 500mm
auf Bestellung 42 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D9.5L500S34W-163 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 35W 9.5X500MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.374" (9.50mm) OD, Length: 19.685" (500.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 43.6W @ 500mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D9.5L500S34W-163 ATS-HP-D9.5L500S34W-163 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D9.5L500S34W-163-1385171.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 500mm, 9.5mm dia.