Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D9.5L550S31W-164
ATS-HP-D9.5L550S31W-164
ATS-HP-D9.5L550S31W-164 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D9.5L550S31W-164
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 32W 9.5X550MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.374" (9.50mm) OD
Length: 21.654" (550.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 39.6W @ 550mm
auf Bestellung 7 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D9.5L550S31W-164 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 32W 9.5X550MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.374" (9.50mm) OD, Length: 21.654" (550.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 39.6W @ 550mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D9.5L550S31W-164 ATS-HP-D9.5L550S31W-164 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D9.5L550S31W-164-1385174.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 550mm, 9.5mm dia.