Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-D9.5L600S29W-165
ATS-HP-D9.5L600S29W-165
ATS-HP-D9.5L600S29W-165 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-D9.5L600S29W-165
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 29W 9.5X600MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.374" (9.50mm) OD
Length: 23.622" (600.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 36.3W @ 600mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-D9.5L600S29W-165 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: ROUND HEATPIPE 29W 9.5X600MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.374" (9.50mm) OD, Length: 23.622" (600.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 36.3W @ 600mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-D9.5L600S29W-165
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-D9.5L600S29W-165 ATS-HP-D9.5L600S29W-165 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-D9.5L600S29W-165-1385392.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Round, 600mm, 9.5mm dia.