Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F4L100S27W-186
ATS-HP-F4L100S27W-186
ATS-HP-F4L100S27W-186 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F4L100S27W-186
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 27W 5.1X2.5X100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.201" (5.10mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 34.2W @ 100mm
auf Bestellung 93 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F4L100S27W-186 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 27W 5.1X2.5X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.201" (5.10mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 34.2W @ 100mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F4L100S27W-186
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F4L100S27W-186 ATS-HP-F4L100S27W-186 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_hp_f4l100s27w_186.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 100x5.1x2.5mm