Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F4L150S16W-180
ATS-HP-F4L150S16W-180
ATS-HP-F4L150S16W-180 Advanced Thermal Solutions
ats_hp_f4l150s16w_180.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 150mm, 4mm dia.
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F4L150S16W-180 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 2X5.39X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.212" (5.39mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.079" (2.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 20.6W @ 150mm.
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.212" (5.39mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.079" (2.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 20.6W @ 150mm