Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F4L200S14W-195
ATS-HP-F4L200S14W-195
ATS-HP-F4L200S14W-195 Advanced Thermal Solutions
ats_hp_f4l200s14w_195.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 200x4.83x3mm
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F4L200S14W-195 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 3X4.83X200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.190" (4.83mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 18.1W @ 200mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F4L200S14W-195
Material: Copper
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.190" (4.83mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.118" (3.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 18.1W @ 200mm