Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F4L300S8W-183
ATS-HP-F4L300S8W-183
ATS-HP-F4L300S8W-183 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F4L300S8W-183
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2X5.39X300MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.212" (5.39mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.079" (2.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 10.3W @ 300mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F4L300S8W-183 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2X5.39X300MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.212" (5.39mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.079" (2.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 10.3W @ 300mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F4L300S8W-183
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F4L300S8W-183 ATS-HP-F4L300S8W-183 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_hp_f4l300s8w_183.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 300mm, 4mm dia.