Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F4L300S9W-190
ATS-HP-F4L300S9W-190
ATS-HP-F4L300S9W-190 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F4L300S9W-190
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X5.1X300MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.201" (5.10mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 11.4W @ 300mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F4L300S9W-190 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X5.1X300MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.201" (5.10mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 11.4W @ 300mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F4L300S9W-190
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F4L300S9W-190 ATS-HP-F4L300S9W-190 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_hp_f4l300s9w_190.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 300x5.1x2.5mm