Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F4L350S7W-184
ATS-HP-F4L350S7W-184
ATS-HP-F4L350S7W-184 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F4L350S7W-184
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 7W 5.4X2X350MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 13.780" (350.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.212" (5.39mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.079" (2.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 8.8W @ 350mm
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F4L350S7W-184 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 7W 5.4X2X350MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 13.780" (350.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.212" (5.39mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.079" (2.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 8.8W @ 350mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F4L350S7W-184
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F4L350S7W-184 ATS-HP-F4L350S7W-184 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_hp_f4l350s7w_184.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 350mm, 4mm dia.