Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F4L350S8W-191
ATS-HP-F4L350S8W-191
ATS-HP-F4L350S8W-191 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F4L350S8W-191-1385274.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 350x5.1x2.5mm
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F4L350S8W-191 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X5.1X350MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 13.780" (350.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.201" (5.10mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 9.8W @ 350mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F4L350S8W-191
Material: Copper
Length: 13.780" (350.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.201" (5.10mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 9.8W @ 350mm