Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F4L350S8W-198
ATS-HP-F4L350S8W-198
ATS-HP-F4L350S8W-198 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F4L350S8W-198
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3X4.83X350MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 13.780" (350.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.190" (4.83mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.118" (3.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 10.3W @ 350mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F4L350S8W-198 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3X4.83X350MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 13.780" (350.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.190" (4.83mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 10.3W @ 350mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F4L350S8W-198
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F4L350S8W-198 ATS-HP-F4L350S8W-198 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_hp_f4l350s8w_198.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 350x4.83x3mm