Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F4L70S35W-178
ATS-HP-F4L70S35W-178
ATS-HP-F4L70S35W-178 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F4L70S35W-178
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2X5.39X70MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 2.756" (70.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.212" (5.39mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.079" (2.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 44.2W @ 70mm
auf Bestellung 198 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F4L70S35W-178 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2X5.39X70MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 2.756" (70.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.212" (5.39mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.079" (2.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 44.2W @ 70mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F4L70S35W-178 ATS-HP-F4L70S35W-178 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_hp_f4l70s35w_178.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 70mm, 4mm dia.