Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F5L100S30W-031
ATS-HP-F5L100S30W-031
ATS-HP-F5L100S30W-031 Advanced Thermal Solutions
Heat_Pipes.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, Grooved Wick, 100x8.2x2.5mm (LxWxH)
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L100S30W-031 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X8.2X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.323" (8.20mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 30.0W @ 100mm.
Material: Copper
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.323" (8.20mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 30.0W @ 100mm