Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F5L150S23W-209
ATS-HP-F5L150S23W-209
ATS-HP-F5L150S23W-209 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F5L150S23W-209-1384992.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 150x6.69x2.5mm
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L150S23W-209 Advanced Thermal Solutions
Description: FLAT HEATPIPE 23W 6.7X2.5X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.263" (6.69mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 29.0W @ 150mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F5L150S23W-209
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F5L150S23W-209 ATS-HP-F5L150S23W-209 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F5L150S23W-209 Description: FLAT HEATPIPE 23W 6.7X2.5X150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.263" (6.69mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 29.0W @ 150mm