Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F5L200S18W-218
ATS-HP-F5L200S18W-218
ATS-HP-F5L200S18W-218 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F5L200S18W-218
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3X6.44X200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.254" (6.44mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.118" (3.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 23.0W @ 200mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L200S18W-218 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3X6.44X200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.254" (6.44mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 23.0W @ 200mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F5L200S18W-218
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F5L200S18W-218 ATS-HP-F5L200S18W-218 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F5L200S18W-218-1385417.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 200x6.44x3mm