Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F5L200S19W-226
ATS-HP-F5L200S19W-226
ATS-HP-F5L200S19W-226 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F5L200S19W-226
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 19W 6.2X3.5X200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.243" (6.18mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.138" (3.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 23.7W @ 200mm
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L200S19W-226 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 19W 6.2X3.5X200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.243" (6.18mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.138" (3.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 23.7W @ 200mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F5L200S19W-226
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F5L200S19W-226 ATS-HP-F5L200S19W-226 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F5L200S19W-226-1384996.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 200x6.18x3.5mm