Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F5L250S14W-211
ATS-HP-F5L250S14W-211
ATS-HP-F5L250S14W-211 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F5L250S14W-211
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X6.69X250MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.263" (6.69mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 17.0W @ 250mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L250S14W-211 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X6.69X250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.263" (6.69mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 17.0W @ 250mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F5L250S14W-211
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F5L250S14W-211 ATS-HP-F5L250S14W-211 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F5L250S14W-211-1385082.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 250x6.69x2.5mm