Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F5L250S15W-219
ATS-HP-F5L250S15W-219
ATS-HP-F5L250S15W-219 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F5L250S15W-219-1385469.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 250x6.44x3mm
auf Bestellung 95 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L250S15W-219 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 3X6.44X250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.254" (6.44mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered.
Material: Copper
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.254" (6.44mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.118" (3.00mm)