Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F5L250S15W-227
ATS-HP-F5L250S15W-227
ATS-HP-F5L250S15W-227 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F5L250S15W-227
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3.5X6.18X250MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.243" (6.18mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.138" (3.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 19.0W @ 250mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L250S15W-227 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3.5X6.18X250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.243" (6.18mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.138" (3.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 19.0W @ 250mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F5L250S15W-227
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F5L250S15W-227 ATS-HP-F5L250S15W-227 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F5L250S15W-227-1385418.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 250x6.18x3.5mm