Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F5L350S10W-213
ATS-HP-F5L350S10W-213
ATS-HP-F5L350S10W-213 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F5L350S10W-213
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 10W 6.7X2.5X350MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 13.780" (350.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.263" (6.69mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 12.0W @ 350mm
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L350S10W-213 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 10W 6.7X2.5X350MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 13.780" (350.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.263" (6.69mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 12.0W @ 350mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F5L350S10W-213
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F5L350S10W-213 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F5L350S10W-213-1385336.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 350x6.69x2.5mm