Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F5L350S11W-229
ATS-HP-F5L350S11W-229
ATS-HP-F5L350S11W-229 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F5L350S11W-229
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 11W 6.2X3.5X350MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 13.780" (350.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.243" (6.18mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.138" (3.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 13.6W @ 350mm
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F5L350S11W-229 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 11W 6.2X3.5X350MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 13.780" (350.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.243" (6.18mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.138" (3.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 13.6W @ 350mm.