Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L100S39W-240
ATS-HP-F6L100S39W-240
ATS-HP-F6L100S39W-240 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L100S39W-240
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 39W 8.6X2X100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.339" (8.60mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.079" (2.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 48.8W @ 100mm
auf Bestellung 103 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L100S39W-240 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 39W 8.6X2X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.339" (8.60mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.079" (2.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 48.8W @ 100mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L100S39W-240 ATS-HP-F6L100S39W-240 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats-hp-f6l100s39w-240.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 100x8.6x2mm