Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L100S41W-246
ATS-HP-F6L100S41W-246
ATS-HP-F6L100S41W-246 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L100S41W-246
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 41W 8.4X2.3X100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.330" (8.37mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.091" (2.30mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 51.5W @ 100mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L100S41W-246 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 41W 8.4X2.3X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.330" (8.37mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.091" (2.30mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 51.5W @ 100mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L100S41W-246
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L100S41W-246 ATS-HP-F6L100S41W-246 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F6L100S41W-246-1385444.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 100x8.37x2.3mm