Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F6L100S48W-324
ATS-HP-F6L100S48W-324
ATS-HP-F6L100S48W-324 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F6L100S48W-324-1385279.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 100x7.23x4.5mm
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L100S48W-324 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 4.5X7.23X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.285" (7.23mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.177" (4.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 59.8W @ 100mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L100S48W-324
Material: Copper
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.285" (7.23mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.177" (4.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 59.8W @ 100mm