Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L100S49W-332
ATS-HP-F6L100S49W-332
ATS-HP-F6L100S49W-332 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L100S49W-332
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4.8X7.07X100MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.278" (7.07mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.189" (4.80mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 60.7W @ 100mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L100S49W-332 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4.8X7.07X100MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.278" (7.07mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.189" (4.80mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 60.7W @ 100mm.