Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F6L150S28W-253
ATS-HP-F6L150S28W-253
ATS-HP-F6L150S28W-253 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F6L150S28W-253-1385206.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 150x8.28x2.5mm
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L150S28W-253 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X8.28X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.326" (8.28mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 35.2W @ 150mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L150S28W-253
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.326" (8.28mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 35.2W @ 150mm