Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L150S29W-277
ATS-HP-F6L150S29W-277
ATS-HP-F6L150S29W-277 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L150S29W-277
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3X8.05X150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.317" (8.05mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.118" (3.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 36.8W @ 150mm
auf Bestellung 353 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L150S29W-277 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3X8.05X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.317" (8.05mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 36.8W @ 150mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L150S29W-277
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L150S29W-277 ATS-HP-F6L150S29W-277 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F6L150S29W-277-1385420.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 150x8.05x3mm