Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F6L150S32W-325
ATS-HP-F6L150S32W-325
ATS-HP-F6L150S32W-325 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F6L150S32W-325-1385250.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 150x7.23x4.5mm
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L150S32W-325 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 4.5X7.23X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.285" (7.23mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.177" (4.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 39.9W @ 150mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L150S32W-325
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.285" (7.23mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.177" (4.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 39.9W @ 150mm