Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F6L150S60W-021
ATS-HP-F6L150S60W-021
ATS-HP-F6L150S60W-021 Advanced Thermal Solutions
Heat_Pipes.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, Grooved Wick, 150x8x3mm (LxWxH)
auf Bestellung 179 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L150S60W-021 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 3X8X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.315" (8.00mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 49.0W @ 150mm.
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.315" (8.00mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.118" (3.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 49.0W @ 150mm