Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F6L200S20W-242
ATS-HP-F6L200S20W-242
ATS-HP-F6L200S20W-242 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F6L200S20W-242-1385398.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 200x8.6x2mm
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L200S20W-242 Advanced Thermal Solutions
Description: FLAT HEATPIPE 20W 8.6X2X200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.339" (8.60mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.079" (2.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 24.4W @ 200mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L200S20W-242 ATS-HP-F6L200S20W-242 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F6L200S20W-242 Description: FLAT HEATPIPE 20W 8.6X2X200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.339" (8.60mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.079" (2.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 24.4W @ 200mm