Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L200S21W-248
ATS-HP-F6L200S21W-248
ATS-HP-F6L200S21W-248 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L200S21W-248
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.3X8.37X200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.330" (8.37mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.091" (2.30mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 25.7W @ 200mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L200S21W-248 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.3X8.37X200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.330" (8.37mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.091" (2.30mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 25.7W @ 200mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L200S21W-248
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L200S21W-248 ATS-HP-F6L200S21W-248 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F6L200S21W-248-1385421.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 200x8.37x2.3mm