Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L200S22W-270
ATS-HP-F6L200S22W-270
ATS-HP-F6L200S22W-270 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L200S22W-270
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.8X8.13X200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.320" (8.13mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.110" (2.80mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 27.1W @ 200mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L200S22W-270 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.8X8.13X200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.320" (8.13mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.110" (2.80mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 27.1W @ 200mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L200S22W-270
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L200S22W-270 ATS-HP-F6L200S22W-270 Hersteller : Advanced Thermal Solutions ats_hp_f6l200s22w_270.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 200x8.13x2.8mm