Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L200S23W-310
ATS-HP-F6L200S23W-310
ATS-HP-F6L200S23W-310 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L200S23W-310
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 23W 7.5X4X200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.295" (7.49mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.157" (4.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 29.2W @ 200mm
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L200S23W-310 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 23W 7.5X4X200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.295" (7.49mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.157" (4.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 29.2W @ 200mm.