Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L200S24W-326
ATS-HP-F6L200S24W-326
ATS-HP-F6L200S24W-326 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L200S24W-326
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 24W 7.2X4.5X200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.285" (7.23mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.177" (4.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 29.9W @ 200mm
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L200S24W-326 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 24W 7.2X4.5X200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.285" (7.23mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.177" (4.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 29.9W @ 200mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L200S24W-326
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L200S24W-326 ATS-HP-F6L200S24W-326 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F6L200S24W-326-1385473.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 200x7.23x4.5mm