Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L200S25W-350
ATS-HP-F6L200S25W-350
ATS-HP-F6L200S25W-350 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L200S25W-350
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 5.3X6.77X200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.267" (6.77mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.209" (5.30mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 31.0W @ 200mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L200S25W-350 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 5.3X6.77X200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.267" (6.77mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.209" (5.30mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 31.0W @ 200mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L200S25W-350
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L200S25W-350 ATS-HP-F6L200S25W-350 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F6L200S25W-350-1385252.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 200x6.77x5.3mm