Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F6L400S12W-314
ATS-HP-F6L400S12W-314
ATS-HP-F6L400S12W-314 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F6L400S12W-314-1385288.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 400x7.49x4mm
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L400S12W-314 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 4X7.49X400MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 15.748" (400.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.295" (7.49mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.157" (4.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 14.6W @ 400mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L400S12W-314
Material: Copper
Length: 15.748" (400.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.295" (7.49mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.157" (4.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 14.6W @ 400mm