Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L70S60W-251
ATS-HP-F6L70S60W-251
ATS-HP-F6L70S60W-251 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L70S60W-251
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X8.28X70MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 2.756" (70.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.326" (8.28mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 75.4W @ 70mm
auf Bestellung 389 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L70S60W-251 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 2.5X8.28X70MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 2.756" (70.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.326" (8.28mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 75.4W @ 70mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L70S60W-251 ATS-HP-F6L70S60W-251 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F6L70S60W-251-1385345.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 70x8.28x2.5mm